GİZLİLİK, KULLANIM VE TELİF HAKLARI

Bundan böyle troaskulturrota.com internet sitesi olarak adlandırılacak olup troaskulturrota.com internet sitesindeki tüm dokümanlar troaskulturrota.com mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremezsiniz. İndirilebilir olan malzemeler sadece Çanakkale tanıtımı için kullanılabilir. İndirme işlemi sonucunda indirdiğiniz materyal üzerinde mülkiyet hakkına sahip olmazsınız sadece yararlanma hakkı elde etmiş olursunuz. İnternet sitemize erişim ve bu siteyi kullanım hakkınız Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olmakla birlikte kaynak kanun ve yönetmeliklere tabidir. İnternet sitemizin kullanılmasıyla ilgili tüm bu belirtilen kanun ve yönetmeliklere uyacağınızı kabul etmektesiniz.

 

troaskulturrota.com internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, troaskulturrota.com internet sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

 

troaskulturrota.com internet sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde internet sitesinde yer alan bilgilerin eksik veya hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, troaskulturrota.com’dan temin etmekle yükümlü olduğunu ve internet sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle troaskulturrota.com’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

 

troaskulturrota.com, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutar. troaskulturrota.com internet sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

KİŞİSEL VERİLERİN GÜVENLİĞİ

Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgileri toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet tarayıcının türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.

 

troaskulturrota.com internet sitesi üzerinde yer alan Bakanlığımız e-uygulamalarına kişinin kendi istemiyle kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgilerini girmesi ve bu bilgilerini uygulamadaki başvur ya da kaydet tuşu ile kaydetmesi, bu hususta açıkça muvafakat vermesi demek olduğundan kişinin belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

 

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının troaskulturrota.com sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, troaskulturrota.com, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

 

troaskulturrota.com internet sitesi üzerinden vermiş olduğunuz hakkınızdaki bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ve kullanılmayacaktır.

SORUMLULUK SINIRLARI

troaskulturrota.com diğer kurumlarla birlikte çalışabilirliği, bu kurumların internet sitelerine bağlantı vermektedir. Gizlilik Politikasında yer alan taahhütler yalnızca birnefescanakkale.com alanının kullanımında geçerlidir ve bağlantı olarak yönlendirme yapılan kamu internet siteleri ve sitelerin kendilerine ait hizmetlerini kapsamamaktadır.

 

Bu internet sitesine girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul etmiş olursunuz.